Cilt Gençleştirme

İnsanoğlunun en büyük düşmanı zamandır. Bir doğa kanunu olarak insanlar ve hayvanlar hatta bitkiler doğar ,büyür ve gelişir. Bu gelişme evresinde insanlarda yaşlanma süreci yavaş yavaş başlar.

Yaşlanma belirtilerinin en önemli etkisi ciltte başlamaktadır. Zamanla başlayan ilk çizgiler, renk değişimleri ,göz altı morlukları, kaz ayakları ,sarkmalar cilt yaşlanmasının gözle görülür etkileridir.

Bu etkileri genellikle yaşanılan hava, çevre kirliliği, sigara ve alkol kullanımı ,yediğimiz içtiğimiz içecekler gibi bir çok çevresel faktörler hızlandırmaktadır.

Genç kalmak istemek temel bir içgüdüdür. Bu yaşlanma süresi gerekli bakımlar ve hayat önerileri ile ertelenebilir.

Cilt gençleştirme uygulamaları tam bu yönde devreye girmektedir. Geçmişten günümüze erkekler ve kadınlar birçok cilt gençleştirme yöntemi denemiştir.

Buna en güzel örneği ilk akla gelen Kleopatra’nın süt banyolarına verebilir. Günümüzde ise bu cilt gençleştirmeler teknoloji ve modern dünyanın getirisiyle çok gelişmiştir.

Cilt gençleştirmesi artık güzellik merkezlerinde ileri teknolojinin ekipmanlarıyla ve iyi yetişmiş estetisyenlerle yapılması oldukça kolay ve güvenlidir. Cilt gençleştirme uygulamaları güzellik sektörüne katılmış güzel ve etkili tedavi yöntemleridir.

Cilt gençleştirme uygulaması yaptırmak zamana dur demektir. Artık bakımlı insanların ve cilt gençleştimeleri yapanları sosyal medya sayesinde oldukça sık görüyoruz.

Ve etkili cilt gençleştirme yapanların yaşlanma belirtileri en aza indirdiğine şahit oluyoruz.

Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz…

Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Zararlı Mıdır?

İyi bir ekipmanlarla ve uzman estetisyenler tarafından uygulandığı zamanlarda cilt gençleştirme yöntemleri oldukça güvenlidir.

İyi bir analiz ve cilt tipi belirlenmesi gerektirmektedir. Cilt gençleştirme uygulamaları oldukça çeşitlidir doğru tedaviye karar vermek önemlidir.

Bunun için Cilt gençleştirme uygulaması yaptıracak olan kişilere iyi bir araştırma ve alanında uzman kişilerden bilgi almasını tavsiye ediyoruz. Gloria Beauty Center aynı zamanda cilt uzmanlığı kursları veren oldukça tecrübeli bir güzellik merkezidir.

Bu yüzden detaylı doğru bilgi almak ve güncel cilt gençleştirme yöntemlerinden bilgi sahibi olmak için Glora Beauty Center güzellik merkezimize arayarak veya yazarak yada konuğumuz olarak aklınızdaki soru işaretlerine yanıt bulabilir ve doğru bir yönlendirme alabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Her Yaşta Uygulanır mı?

Cilt gençleştirme uygulamaları genç yetişkin yani (18 -25) yaşlarının son bulunduğu dönemlerde başlanması tavsiye edilir.

Böylece cilt gençleştirme ilk ortaya çıkan ciltteki yaşlanma problemleriyle baş eder ve yaşlanmayı geciktirir. Kişi istediği yaşa kadar cilt gençleştirme yöntemlerinden birini yaptırabilir.

Cilt Gençleştirme Uygulamaları Nelerdir?

Teknoloji ve modern çağın gelişmesi ile birlikte cilt gençleştirme yöntemleri oldukça çok çeşitlenmiş ve teknolojik olarak oldukça çok gelişmiştir ve tercih edilmeleri oldukça çok yaygınlaşmıştır.

Aşağıda size en güncel ve en çok tercih edilen cilt gençleştirme uygulamalarından bazılarına kısaca bahsettik.

Hollwood Yüz Germe

İleri derece güvenli bir radyofrekans dalga boyutlarıyla cildi yeniler ve sıkılaştırılır. Böylece etkili şekilde ameliyatsız yüz germe işlemi yapılmış olur. Güzel etkili bir yöntemdir. Bazen bu yönteme scarlet yöntemi de denmektedir.

Porselen Yüz Germe

Yüz bölgesinde gerginlik ve sıkılaşmak için cilt altına güvenli ses dalgaları iletir.Ciltte kolajen ve elastin üretimini destekleyerek bu sayede ciltte gerginlik sağlar.

Fokuslu Ultrason (Ameliyatsız Yüz Germe)

Bu uygulamada gelişmiş ve güvenli bir ultrason yöntemi kullanılmaktadır. Zamana bağlı kırışıklıkların açılmasında ve etkili bir yüz germe yöntemidir.

İğnesiz Mezoterapi

Bu yöntem de normal mezoterapi den farklı olarak iğne kullanılmamaktadır. Cilt katmanlarına cildin ihtiyacı olan ve cildin artık yavaş ürettiği vitamin ve minareller iğnesiz olarak cilt altına gelişmiş mezoterapi cihazlarıyla gönderilmektedir. Bölgece cilt gençleştirmesi yenilenen dokular sayesinde gözle görülür şekilde yapılmış olur.

Cilt Gençleştirme Uygulaması Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncesinde ufak bir araştırma yapılmalı ve güvenli ve donanımlı bir güzellik merkezi ile görüşülmelidir.

Gloria Beauty Center yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle en güncel teknolojileri takip eden bir güzellik merkezidir.

Cilt gençleştirme yöntemlerinden size en uygun olanını seçmek için uzmanlarımızdan fikir ve destek alabilirsiniz. Gloria Beauty Center Adana şubemize uğrayabilir veya bize sosyal medya ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Cilt gençleştirme yöntemi olarak size en uygun olanına karar verdikten sonra cildinizi işlem öncesi peeling , soyucu uygulama yada evde cilt bakımı yapmayınız. Merkezimize gelmeden önce su tüketimine dikkat etmeli , ve güneş koruyucu kullanılarak gelinmelidir.

Cilt gençleştirme yapıldıktan sonra cilt gençleştirmesi uygulması yapan uzmanın verdiği tavsiyeler uyulmalıdır. Bunlar örneğin; güneş koruyucu kullanmak ve cildi doğru şekilde temizleyip nemlendirmektir.

Cilt Gençleştirme Öncesi ve Sonrası Resimlerimiz

Aşağıda güzellik merkezimizde yapılan cilt gençleştirme öncesi ve sonrası resimlere fikir edinmeniz için yer verdik.

Cilt gençleştirme etkili ve güvenli bir yöntemdir. Uygulamaların en etkili sonuçlarına 4 seanstan sonra bakmak en güveniliridir. 4. seans sonrası cilt gençleştirme etkileri gözle görülür şekilde olmaya başlar.

Online Randevu

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesiyle tanışmak için ve uzmanlarımızdan yardım almak online rezervasyon yapabilirsiniz.