Spa-Masaj

Kelime anlamı “Su ile gelen sağlık” olan SPA, tüm vücudun ıslak ya da kuru olarak rahatlatılması ve kan dolaşımını hızlandırarak sağlığa kavuşturulması işlemidir. Önce bitki özleriyle vücuda peeling yapılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır; ardından yine bitki yağlarıyla vücuda uygun masaj uygulanır. Maske uygulaması ve nemlendirmeden sonra işlem tamamlanır. Bedensel ve ruhsal olarak rahatlanır ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunur.

Stresli geçen bir dönemin ardından kaliteli bir masaj sizi rahatlatacak ve kaslarınızı dinlendirecektir. Bunun için uzman firmalardan destek alabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konuların başında kaliteli masaj alma hizmeti olmalıdır. Çünkü masaj yanlış yapıldığında kişiye zarar verebilir. Firmamız bu konuda hassas davranmakta ve alanında uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Deneyimli personel ile masaj hizmeti verilmektedir. Masaj hizmetinde personelin gerekli eğitim sertifikaları mevcuttur. Bünyemizde bulunan masörlerden seçim de yapabilmektesiniz. Firmamız spa alanında geçmişten gelen bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca salonumuz 5 yıldızlı otel konforu düzeyinde oluşturulmuş olup, içerisinde her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Rahat bir ortamda rahat bir masaj keyfi yaşamak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Klasik Masaj

Daha çok yorgun kasları rahatlatmaya yönelik yapılan masajdır.masajdaki genel amaç masajı yaptıran hastanın kendini dinlenmiş ve zinde hissetmesini sağlamaktır.masaj özel masaj yağlarıyla çıplak vucuda uygulanır.klasik masajda uygulanan manipulasyonlar diğer masaj türlerinin de temelini oluşrururlar.masajın insanlık tarihinde binlerce yıllık yeri olmuş ve birçok toplum tarafından farklı yorumlar getirilerek uygulanmış ve günümüzde farklı masaj türlerinin ortaya çıkmasına ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda faydalanmalarına vesile olmuştur.klasik masajda uygulanan ana manipulasyonlar efrolaj , petrisaj, friksiyon ,tapotman ve vibrasyondur.

Çamur Terapisi

Toprak; yaşamın 4 elementinden biri ve her yerde bolca bulunur. Yüzyıllar önce, Ayurveda’nın ayrılmaz bir parçası idi. Toprak sayısız hastalığa iyi gelen mucizevi bir tedavi olmasına rağmen bugünlerde pek bilinmiyor.

Çamur terapisinin vücutta ve derideki etkileri genel olarak şunlardır;

 • Ölü cilt hücrelerini temizler, daha yumuşak ve parlak bir cilt ortaya çıkarır.
 • Deri üzerindeki lekeler ve yamaların azaltılmasına yardımcı olur.
 • Vücuttan toksinleri temizler ve detoksifikasyona yardımcı olur.
 • Tıkanmış cilt gözeneklerini açar.
 • Kan dolaşımını artırır.
 • Cildi nemli tutar.
 • Cildin pH dengesini sağlar.
 • Deride kolajen üretimini stimüle eder.
 • Açık gözenekler, kırışıklıklar ve yaşlılık lekelerinin görünümünü en aza indirir.
 • %100 doğal, güvenli ve ekonomiktir.
 • Göz kaslarını yatıştırıcı etkileri vardır.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Terleme ile toksinlerin dışarı atılmasını arttırır.

Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz…

Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.

Online Randevu

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesiyle tanışmak için ve uzmanlarımızdan yardım almak online rezervasyon yapabilirsiniz.