Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin yoğunlaştırılmış ışık enerjisi kullanılarak sağlıklı ve kalıcı bir şekilde yok edilmesidir. Epilasyon işlemi için seçilen ışık cildin üst tabakasından geçer, kıl köküne gelir ve kıl kökündeki kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir. Emilen enerji kıl kökündeki ısıyı yükseltir ve kıl kökünü tahrip eder. İşlem gerçekleştirilirken kullanılan soğutma sisteminin güçlü olması, ciltte oluşabilecek olası yanıkları önlemek ve işlem esnasındaki acı hissini azaltmak açısından önemlidir.

Lazer epilasyon, göz çukuru, burun içi ve kaşlar hariç vücudun her bölgesine uygulanabilir.

Lazer Epilasyon

Soğuk Hava Üflemeli Lazer Epilasyon

Soğuk hava üflemeli lazer epilasyon, 630-1210 nm dalga boyunda beyaz ten, kalın kıllarda etkili bir sistemdir. 30-35 derece dolaylarında etkin bir soğutma sistemi, lazer epilasyon tedavisini kolaylaştırır ve acı hissini azaltarak konforlu bir tedavi imkanı sunar. Soğuk hava üflemeli lazer epilasyon, cilde temas etmeden atış yapılarak uygulanmaktadır.

Cilde zarar vermeden kıl köküne ulaşan bu ışık, vücut içerisinde artık madde bırakmaz. Acısız, kalıcı ve zahmetsiz bir epilasyon sunan soğuk hava üflemeli lazer epilasyon kişiye özel başlığı sayesinde hijyen ve konforu en üst düzeyde sağlar.

Buz Lazer ile Konforlu Lazer Epilasyon

Buz Lazer en ince ve en açık renkli tüylerde bile çok etkili, tamamen acısız ve dört mevsim uygulama yaptırabileceğiniz son teknoloji lazer epilasyon sistemidir. Uygulanan bu eşsiz uygulama ile en zor ve inatçı tüylerinizden kısa sürede kurtulmak artık çok kolay. Erkeklerin de en çok tercih ettiği sistem olan BuzLazer™ cildi eksi 3 dereceye kadar soğutarak istenmeyen tüyleri birdaha geri gelmemek üzere doldurarak yok ediyor.

Online Randevu

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesiyle tanışmak için ve uzmanlarımızdan yardım almak online rezervasyon yapabilirsiniz.