Güzellik Uygulamaları

Kimyasal peeling, yaş ilerlemesiyle yüzde oluşan kahverengi lekelerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların bir veya birkaç kimyasal solüsyonun deriye uygulanarak yok edilmesini sağlayan işlemlerdir. Bu işlemler yüzeysel ölü tabakaların deriden ayrılmasına ve soyulmasına neden olarak hücreleri canlandırır, gençleştirir ve derinin görünümünü düzeltir.

Cilt Detoksu

Detoksun amacı bilindiği gibi yabancı maddelerden cildimizi arındırmaktır. Cildimizde belli periyotlarla yabancı maddelerden arınması için detoksa ihtiyacı vardır. Cilt detoksu ara ara yapılan cilt bakımı seanslarını desteklemek içinde uygulanabilir. Cilt detoksuyla birlikte ciltte parlaklık ve canlılık oluşur. Bunun yanında cilt detoksu, kırışıklık ve lekelerin oluşmasını da önler. Cilt, daha pürüzsüz ve yumuşak olur. Ayrıca siyah noktalar da kaybolur. Cildimizin sağlıklı ve kusursuz görünmesi için ilk adım cilt detoksudur.

CİLT DETOKSUNUN FAYDALARI

  • İleride oluşabilecek yaşlılık lekelerini önlemeye yardımcı olur.
  • Hücre yenilenmesini destekler.
  • Cilt esnekliğinin artırılmasına yardımcı olur
  • Aydınlık ve lekesiz cilt profilini destekler.
  • Berrak bir cilt olmasına yardımcı olur.
Güzellik Uygulamaları

Bitkisel Kök Hücre Bakımı

Günümüzde kök hücre tedavisine, bakımına ilgi oldukça fazladır. Kök hücrelerin güzellik, cilt bakımı gibi alanlarda da kullanımı dile getirilmektedir. Vücudumuzdaki doku ve organların temel hücreleri kök hücrelerdir. Bunların sınırsız bölünme, kendilerini yenileyebilme, doku ve organlara dönüşme yetenekleri vardır. Bu yüzden kök hücre tedavileri de oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bitkilerin kök hücreleri de aynı etkiyi göstermektedir. Bu nedenle özellikle cilt bakımında kullanılan ürünlerin içeriğine bitkisel kök hücreler ilave edilerek, cilt bakımında mükemmel sonuçlar veren kozmetik ürünler elde edilmeye başlanmıştır.

BİTKİSEL KÖK HÜCRE BAKIMI İLE CİLT BAKIMININ YAPILMASI

Bitkisel kök hücre bakımı cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına, kuru cilt yapısının nemlenmesine yardımcı olur. Bitki ekstreleri içeren ürünler cilt bakımında yeni bir dönemin kapılarını aralamaktadır. Bu ürünlerde genellikle yalancı mazı, manolya ağacı kabuğu, bezelye proteini, greyfurt, ak söğüt, papatya, shea fındığı,elma kök hücre eskresi gib bağ dokularını güçlendirmeye yardımcı olan bitkisel içerikler bulunmaktadır.

Online Randevu

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesiyle tanışmak için ve uzmanlarımızdan yardım almak online rezervasyon yapabilirsiniz.